MÖBLER / Soffor / Soffa 13856140

nr 1385 6140

Soffa

tidigt 1900-tal. Längd: 104 cm. Djup: 60 cm, höjd: 92 cm

Kondition: slitage, skador, renoveringsbehov

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 22 mars 2021
kl 19:39:35